fbpx

Tingimused

ÕNNELOOSI REEGLID

 • Port Artur õnneloosi kampaania toimub ajavahemikul 11. veebruar 2020, algusega kell 09:00, kuni 16. veebruar 2020 kell 18:00 kaubanduskeskuses Port Artur.
 • Port Artur õnneloosi kampaanias saavad osaleda kõik kliendid, kes on sooritanud kampaaniapäevadel ostu Port Artur kaubanduskeskuses, mille ühe ostu koguväärtus on vähemalt 15€.
 • Loosimisel osalemiseks tuleb registreerida ostušekk ajavahemikul 11.02.20, kell 09:00 – 16.02.2020,kell 18:00 Port Arturi kodulehel portartur.ee/onneloos
 • Loosimine toimub 17. veebruaril 2020 kell 10:00 Port Arturis.
 • Õnneloosis võitjad teavitame Port Arturi sotsiaalmeedias, ning võtame ühendust e-maili teel.
 • Auhinna saab kätte ostutšeki alusel peale loosimist Port Artur 2 infopunktist kuni 29.02.2020.
 • Port Arturil on õigus avaldada võitjate nimed meedias, Port Arturi kodulehel ja Facebookis.
 • Õnneloosis ei saa osaleda Port Artur kaubanduskeskuse töötajad ja nende pereliikmed.
 • Loosiauhinnad: 3 Port Arturi 100€ kinkekaart

Privaatsustingimused

 1. Üldist.

Käesolev kasutustingimuste eesmärk on anda teile teada, kuidas Port Artur kaubanduskeskus kogub ja töötleb külastajate isikuandmeid, mille esitate või avaldate meid külastades ja/või meie teenuseid kasutades. Isikuandmete kaitse on meie jaoks väga oluline ning suhtume sellesse täie tõsidusega.Kasutades meie teenuseid, ning esitades meile oma isikuandmed, te kinnitate, et teid on teavitatud teie isikuandmete kogumisest ja kasutamisest vastavalt käesolevatele kasutustingimustele.

 1. Isikuandmete kogumise eesmärk.

Kliendiregistrit kasutatakse kliendisuhete haldamiseks, klientidega kontakteerumiseks, turunduseks, sihtturunduseks, ja kaubanduskeskuste kasutaja- ja külastajakäitumise analüüsiks.

 1. Kuidas me isikuandmeid kogume.

Registreerimisteave, mille te meile esitate. Sooviga osaleda meie loosikampaanias täidate registeerimisvormi, kus palutakse teil esitada oma eesnimi, perekonnanimi ja e-posti aadress.

 1. Isikuandmete säilitamine.

Port Artur  hoiab ja töötleb isikuandmeid digitaalselt ja füüsiliselt turvalistes keskkonnas. Isikuandmetele pääsevad ligi üksnes meie töötajad, kes vajavad neid andmeid Port Artrui poolt määratletud isikuandmete töötlemise eesmärkidega seotud töökohustuste täitmiseks. Registris säilitamiseks kogutud isikuandmeid ei säilitata kauem, kui nende ettenähtud otstarbeks vajalik on.