fbpx

Kampaania tingimused

Port Arturi Koolikampaania 2020 reeglid

1. Port Artur koolikampaania toimub ajavahemikul 13. august 2020, algusega kell 09:00, kuni 13. september 2020 kell 18:00 kaubanduskeskuses Port Artur.
2. Port Artur õnneloosi kampaanias saavad osaleda kliendid, kes on sooritanud kampaaniaperioodil Port Artur kaubanduskeskuses ostu, mille summa on vähemalt 20€.
3. Loosimisel osalemiseks tuleb registreerida ostutšekk ajavahemikul 13.08.20, kell 09:00 – 13.09.20, kell 23:59 Port Arturi kodulehel www.portartur.ee/onneloos
4. Loosimine toimub 14. september 2020 kell 13:00 Port Arturis, veebikeskkonnas oleva loosimissüsteemi abil.
5. Õnneloosi võitjad teeme teatavaks Port Arturi sotsiaalmeedias ning võitjaga võetakse ühendust e-maili teel.
6. Auhinna saab kätte ostutšeki alusel peale loosimist Port Arturi kaubanduskeskusest. Kui võidu toonud ostutšekki pole säilitatud, loositakse uus võitja.
7. Port Arturil on õigus avaldada võitjate nimed meedias, Port Arturi kodulehel ja sotsiaalmeedia kanalites.
8. Õnneloosis ei saa osaleda Port Artur Haldus OÜ töötajad ja nende pereliikmed.
9. Loosiauhinnaks on kodukontsert, kus esineb Reket.

Kontserdi tingimused:
– Kontsert toimub võitja kodus või mõnes tema poolt renditud ruumis.
– Kontserdi puhul ei tohi olla tegemist avaliku üritusega ning kontserdi võitja ei või teenida kontserdist tulu.
– Kontserdil ei tohi osaleda rohkem kui 50 inimest.
– Pinnal, kus kontsert toimub peab olema tagatud nõuetele vastav elektriühendus.
– Kontsert toimub artistile ja võitjale mõlemale sobival kuupäeval 6 kuu jooksul peale võitja väljakuulutamist.
– Kontserti ja kontserdikorraldust ei saa vahetada raha vastu.

Privaatsustingimused

Üldist
Käesolev kasutustingimuste eesmärk on anda teile teada, kuidas Port Artur kaubanduskeskus kogub ja töötleb külastajate isikuandmeid, mille esitate või avaldate meid külastades ja/või meie teenuseid kasutades. Isikuandmete kaitse on meie jaoks väga oluline ning suhtume sellesse täie tõsidusega.Kasutades meie teenuseid, ning esitades meile oma isikuandmed, te kinnitate, et teid on teavitatud teie isikuandmete kogumisest ja kasutamisest vastavalt käesolevatele kasutustingimustele.

Isikuandmete kogumise eesmärk
Kliendiregistrit kasutatakse kliendisuhete haldamiseks, klientidega kontakteerumiseks, turunduseks, sihtturunduseks, ja kaubanduskeskuste kasutaja- ja külastajakäitumise analüüsiks.

Kuidas me isikuandmeid kogume
Registreerimisteabena, mille te meile esitate. Sooviga osaleda meie loosikampaanias täidate registeerimisvormi, kus palutakse teil esitada oma eesnimi, perekonnanimi ja e-posti aadress.

Isikuandmete säilitamine
Port Artur  hoiab ja töötleb isikuandmeid digitaalselt ja füüsiliselt turvalistes keskkonnas. Isikuandmetele pääsevad ligi üksnes meie töötajad, kes vajavad neid andmeid Port Artrui poolt määratletud isikuandmete töötlemise eesmärkidega seotud töökohustuste täitmiseks. Registris säilitamiseks kogutud isikuandmeid ei säilitata kauem, kui nende ettenähtud otstarbeks vajalik on.