fbpx

Ettevõttest

Pärnus 1997. aastast tegutsev Port Arturi kaubanduskeskus on tuntud oma headusega Pärnumaal ja kaugemal. Keskus asub otse Pärnu südalinnas, vanalinna piiril ja bussijaama ning kontserdimaja vahetus läheduses. Keskuse üks majadest on rajatud ajaloolise hoone varemetele, kus arhitektid on oskuslikult osanud siduda vana ja uue. Vanast hoonest on keskus saanud ka oma nime – siin majas koguti 20. sajandi alguses kokku Eestimaa mehi, et saata nad Venemaa-Jaapani sõtta. Port Artur 2 maja on aga täiesti uus ja moodne hoone, mis rajatud endise raudteedepoo aladele.

Port Arturi kaubanduskeskus on Pärnus moodne ja populaarne ostukoht. Kahes majas on kokku 20000 ruutmeetrit üldpinda, millest omakorda 80% moodustavad kaubanduspinnad. Port Artur 2 maja on moodne ja huvitava lahendusega ning pakub toredaid elamusi kogu perele. 10. mail 2012 taasavati neljakuulise põhjaliku sise- ja välisrenoveerimise läbinud Port Artur 1 maja. Port Arturi kahes majas pakuvad täna oma kaupa ja teenuseid kokku umbes 80 erinevat ettevõtet, seega on Port Artur üks Pärnu suurima ja soliidsema kaubavalikuga kaubanduskeskuseid.

Lähiaastail on kavas ehitada jõe äärde veel suur vabaaja- ja kaubanduskeskus, kus üldpinda umbes 70000 ruutmeetrit, piisavalt kohti autodele ning vaba aja veetmise võimalusi kogu perele. Port Artur on peresõbralik ja meeldiv ostukoht tuhandetele inimestele aastast 1997.