fbpx

Kinkekaart

Port Arturi kinkekaart

Port Arturi kinkekaart on ideaalne kingitus sünnipäevaks, pulmadeks, sõbrapäevaks, jõulukingiks, koolilõpuks või ükskõik milliseks eriliseks sündmuseks. Kinkekaart teeb kingi tegemise lihtsaks ning võimaldab kinkekaardi saajal vastavalt oma maitsele ja vajadustele endale kingitus valida enam kui kaheksakümne kaupluse seast.
Port Arturi kinkekaarti on võimalik osta Port Artur 2 kaubanduskeskuse 3. korruselt, Cafe Pianost.

Lisainfo info@portartur.ee
Kinkekaardi ostmiseks ettevõttele kirjutage palun info@portartur.ee.

Port Arturi kinkekaardi tingimused:

 • Port Arturi kinkekaarte saab osta Port Artur 2 kaubanduskeskuses, Cafe Pianost. Port Arturi kinkekaardi nominaalväärtuseks on kliendi poolt vabalt valitud väärtus 10 – 300 eurot (euro täpsusega).
 • Kinkekaart on kehtiv 12 kuud alates kinkekaardi ostmise kuupäevast. Kinkekaardi kehtivusaeg on märgitud kinkekaardil. Kinkekaardi kehtivusaega ei pikendata.
 • Kinkekaart on maksevahend Port Arturi kauplustes ja teeninduspunktides. Kinkekaarti saab realiseerida korraga ühes Port Arturi kaupluses või teeninduspunktis. Kui ostusumma on väiksem kui kinkekaardi nominaalväärtus, siis ülejäänud summat sularahas ega muul viisil ei tagastata. Kui ostusumma ületab kinkekaardi nominaalväärtuse, saab puuduoleva summa juurde maksta. Kinkekaarti ei saa vahetada rahaks ega kasutada uue Port Arturi kinkekaardi ostuks.
 • Rikutud ja kehtivusaja ületanud kinkekaardid asendamisele ei kuulu ja nende realiseerimine Port Arturi kaubanduskeskuses ei ole võimalik. Rikutud ja kehtivusaja ületanud kaardid konfiskeeritakse. Kinkekaardi kopeerimine või mõnel muul viisil paljundamine on keelatud. Port Arturil õigus kontrollida esitatud kinkekaartide ehtsust, võltsitud kinkekaardid konfiskeeritakse.
 • Kinkekaart kehtib Port Arturi kaubanduskeskuses kõigis kauplustes ja teenindusasutustes, välja arvatud:
  Luminor pank, Circle K ja Fenix Casino ja lühiajalised müüjad keskuse aatriumites.
 • Lisaks Port Arturi Kaubanduskeskusele kehtib Port Arturi kinkekaart veel järgmistes Lai tänav 10, Pärnu esindustes:
  Batuudikeskus, Hawaii Express ja Ilu Sadam
 • Port Arturi kinkekaarte väljastab Port Artur Haldus OÜ, reg. kood 10998235, aadress Hommiku 2, Pärnu, 80010, e-mail info@portartur.ee.
 • Port Arturil on õigus ühepoolselt muuta käesolevaid kinkekaardi tingimusi avaldades vastava teate kodulehel portartur.ee.