fbpx

Tradehouse

E-L 10-20 P 10-18

Tradehouse on Baltimaade suurim kosmeetika kaubamaja, kust leiad kõige innovaatilisemad ilutooted, mis aitavad välja tuua sinu unikaalse sära!

Oleme nii ilugurmaanide kui ka professionaalsete ilutegijate esimeseks valikuks, pakkudes tippkvaliteetseid juuksehooldusvahendeid, kosmeetikat, küünehooldustooteid, ilutarvikuid ning salongisisustust.

Tradehouse kaubavalikus on enam kui 800 brändi ja rohkem kui 100 000 toodet nii hinnatud kaubamärkidelt üle maailma kui ka kodumaistelt tegijatelt.

Tradehousest saad vajalikud ilutarbed nii ripsmepikendused kui juuksevärvid.

Meie valikust leiad palavalt armastatud brände nagu  Olaplex, K18, Jane Iredale, Löwengrip, Alter Ego Italy, Frudia jpm.

Vaata ka meie kodulehele https://tradehouse.ee/ ning külasta meid sotsiaalmeedias, kus jagame kasulikke õpetusi ja ilu-uudiseid.

Tallinnas asuvas Tradehouse  peahoones aadressil Peterburi tee 47/1 asub lisaks kauplusele ka Konverentsi- ja koolituskeskus, mis pakub mitmekülgseid koolitusi kõigile iluhuvilistele. 

Konverentsikeskuse ruumid on multifunktsionaalsed ja kiiresti kohandatavad, mistõttu sobivad nii erinevateks koolitusteks kui ka seminarideks. Keskuse sisustus on valminud eritellimusel ning arvestab kõikide iluerialade esindajate soove. 

Mööbel on lihtsalt teisaldatav, mistõttu saab olemasolevad ruumid kujundada vastavalt koolituse iseloomule ja osalejate arvule.

Sellest tulenevalt saavad ruume oma koolituse või seminari läbiviimiseks rentida kõik soovijad. Rohkem infot kodulehelt.

Kontakt:

Tel: 602 2442

E-mail: parnu@tradehouse.ee

Port Artur 1

2. korrus

Kõik kauplused
0