fbpx

Coop Konsum

E-L 9-22 P 9-22

Coop on 100% Eesti tarbijatele kuuluv vanim ja suurim Eesti jaekaubanduses ühiselt tegutsev grupp, mille üheks osaks on Saaremaa Tarbijate Ühistu ehk Coop Saaremaa. Täna on Saaremaa Tarbijate Ühistul 25 Coop kauplust, millest Port Artur Coop Konsum on ainus mandril asuv kauplus.

Port Artur Coop Konsumist leiavad endale midagi meelepärast nii Pärnu elanikud kui ka linna külalised. Pakume klientidele laias valikus toidukaupu ja olulisi esmatarbekaupu, kaubavalikus on üle 12 tuhande toote. Kliendid tunnustavad meie kulinaariavalikut ja kodumaist lihaletti. Muuhulgas on kaupluses esindatud hulk toredaid Eesti
väiketootjaid. Täiendame pidevalt toodete sortimenti, pakkudes sellega klientidele uusi maitseelamusi ja mitmekesist valikuvõimalust.

Kiireks ja mugavaks ostude sooritamiseks pakume võimalust kasutada iseskaneerimispulte ja tasuda toodete eest iseteeninduskassades.

Port Artur Konsumis kehtivad Säästukaart ja Säästukaart Pluss, mille omanikud saavad osa sooduspakkumistest ja koguvad boonuspunkte.

Hoiame üheskoos elu igas Eestimaa nurgas!

INFO

Kaupluse lahtiolekuajad: E–P   9–22

Telefon: 44 78820
E-mail: portartur@saaremaa.coop.ee

Port Artur 2

1. korrus

Kõik kauplused
0