fbpx

Arvutitark

E-L 10-20 P 10-18

Arvutitark OÜ on aastal 2013 loodud Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis on spetsialiseerunud arvutite, Arvutitark klientideks on arvutientusiastid ja ka paljud oma ala professionaalid, kes tegelevad näiteks heli- ja videotöötluse või projekteerimisega ning vajavad seetõttu erilahendust nö spetsialistilt spetsialistile.
Oma tarnepartneriteks on Arvutitark valinud tootjad, keda on maailmas tunnustatud kõrge kvaliteedi ja innovatiivsuse poolest.

Suhteliselt lühikese tegutsemisajaga on Arvutitargast saanud kiiresti Eestis tuntud kaubamärk ja suurim jaekett Eestis, mis pakub väga laia valikut arvutikomponente ja lisaseadmeid kohe laost.

2017 aasta seisuga on Arvutitark esindatud kaubanduskeskustes Tallinnas, Tartu, Pärnus ja Narvas. Kaupluste töötajad on hästi koolitatud oma ala professionaalid ja spetsialistid, kes tunnevad arvutite hingeelu põhjalikult ja on ka ise huvitatud nii arvutitest kui arvutimängudest.

Arvutitark OÜ põhiväärtused:

– Kogemus: suur osa asjatundlikust kollektiivist on koos töötanud juba üle nelja aasta.
– Pühendumus: eriline tähelepanu kuulub kliendi rahulolule. Seetõttu panustatakse pidevalt teeninduskultuuri kõrgesse tasemesse ning teenindajate professionaalsusesse.
– Mugavus: võimalikult lihtne ja informatiivne ostukeskkond. Kõik kaubad on arusaadavalt kategoriseeritud, nende kohta on saadaval täielik tooteinfo.

Brändid: Akasa, Alpenföhn, Antec, ASUS, BenQ, BitFenix, Corsair, Dell, EVGA, HP, MSI, Noctua, Razer, Roccat, Samsung, Scythe, Seasonic, SteelSeries, Synology, Thermaltake, Western Digital

Kontakt:

Tel: 447 9696

E-mail: parnu@arvutitark.ee

Port Artur 2

1. korrus

Kõik kauplused
0