Anu Foto

E-L 10-20 P 10-18

Täisteenindust pakkuv fotoateljee, kust leiab kõik vajalikud fototarbed ja teenused. Anu Fotost saad tellida fotograafi ja videooperaatori pulma, sünnipäevale, aktusele, jõulupeole, suvepäevadele ja matustele.

Fotostuudios tehakse passipilte, portreid ja perepilte. Anu Fotos trükitakse pilte fotopaberile, lõuendile, T-särgile, kruusile, klaasile, õnnitluskaardile, visiitkaardile, kalendrile ja kasvõi padjapüürile. Pilte saab saata meili teel või tuua ise stuudiosse kohale. Sobivad nii film, slaid, negatiiv, fotoaparaat, mälukaart, CD-plaat, foto. Soovi korral saab fotostuudios lasta teha mustvalgest fotost värvilise ja värvilisest mustvalge. Anu Foto on abiks dokumentideja vanade piltide skannimisel, restaureerimisel ja väljatrükil. Traditsiooniliselt tehakse stuudios ikka ka filmiilmutusi. Lisaks on võimalik tellida puslesid ja kollaaže.

Anu Foto pakub fotoaparaate algajaile ja professionaalidele, lisaks statiive, fotoaparaatide lisatarvikuid, patareisid, akusid, akulaadijaid, mälukaarte, valmis pildiraame ja pildialbumeid.

Brändid: Duracell, Fujicolor, Kodak, Olympus, Panasonic, Sony, Vanguard

Kontakt:

Tel: 447 8633

E-mail: anufotoparnu@gmail.com

Port Artur 2

3. korrus

Kõik kauplused
0