Ostutingimused

Port Arturi kinkekaardi ostutingimused

Kinkekaardi ostmine

Käesolevad ostutingimused kehtivad Port Arturi kinkekaardi ostmisel Port Arturi kodulehelt www.portartur.ee.
Port Arturi kinkekaarte väljastab OÜ Port Artur Haldus, reg. kood 10998235, aadress Hommiku 2, Pärnu, 80010, e-mail info@portartur.ee, telefon 44 78 888.
Kinkekaardi ostja on vähemalt 18 aastane füüsiline isik või juriidiline isik. Juhul kui ostja on alla 18 aastane isik, peab tehingul olema seadusliku esindaja kirjalik nõusolek või hilisem heakskiit.
Kinkekaardi tellimiseks edastab klient tellimuse läbi e-poe, sisestades vastavad infoväljad: kinkekaardi väärtus, kogus. Seejärel kuvatakse ekraanile ostukorvi tasu suurus, mille saab tasuda pangalingiga või arve alusel eurodes.

Tellimuse kohaletoimetamine

Kinkekaart saadetakse kliendile kohe peale tellimuse eest tasumist, kui pangast on tulnud kinnitus makse teostamise kohta.
Kinkekaart saadetakse kliendi poolt valitud e-mailile tasuta.
Kinkekaart saadetakse kliendile elektroonilisel kujul (pdf formaadis). Kinkekaardi edasi kinkimiseks tuleb see välja printida või elektrooniliselt edasi saata. Kinkekaardi kasutamiseks poes tuleb see välja printida.
Kliendil on võimalus e-poest ostetud kehtiv e-kinkekaart infopunktis tasuta ümber vahetada tavapärase sama nominaalväärtuse ja sama kehtivusajaga kinkekaardi vastu.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on füüsilisest isikust ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Kinkekaardi ostust taganemiseks tuleb esitada ostust taganemise avaldus ning saata see info@portartur.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kinkekaardi kättesaamisest.
Taganemisõigus ei kehti, kui ostjaks on juriidiline isik.
14 päevane tagastusõigus ei kehti, kui kinkekaarti on kasutatud.

Vastutus

Port Artur vastutab ostjale müüdud kinkekaardi tingimustele ning käesolevatele ostutingimustele mittevastavuse või puuduste ees, mis oli juba olemas kinkekaardi ostmisel.
Port Artur ei vastuta kinkekaardi ostja või kasutaja kinkekaardi kasutamise tingimuste ning käesolevate ostutingimustega mitte tutvumise või reeglite mitte järgmise eest.

Kaebused

Kõik kinkekaardiga seotud kaebused tuleb esitada kirjalikult Port Arturi e-mailile info@portartur.ee. Kaebuses peab olema märgitud kaebuse sisu, esitaja ees-ja perekonnanimi, kontakttelefon, e-mail, kinkekaardi number millega kaebus seotud on.

Privaatsuspoliitika

Port Artur on võtnud endale kohustuse kaitsta kliendi privaatsust ja kaitsta kliendi isikuandmeid, rakendades kõiki ettevaatusabinõusid.
Isikuandmed, mida Port Artur kogub üksikisikuga sõlmitud lepingu täitmiseks või temaga ühenduse võtmiseks on kliendi eesnimi, perekonnanimi, kontakttelefon, e-mail, aadress.
Port Artur ei kasuta oma klientide infot ebaseaduslikel eesmärkidel. Port Artur ei edasta oma klientide isikuandmeid kolmandatele osapooltele, v.a juhul kui edastamine toimub kooskõlas Eesti Vabariigi seadustega.
Isikuandmeid töötleb OÜ Port Artur Haldus, reg. kood 10998235, aadress Hommiku 2, Pärnu, 80010.