Kodu

Port Artur 2 1.korrus
Avatud: E-P - 9-20
Vaata majaplaani

Kodu

Moone Lill

Moone pakub suurepärast valikut kauneid toa- ja lõikelilli. Oleme 15 aastat pakkunud emotsiooni, mis kaasneb lillede kinkimisega – rõõm lillede andmisest ja saamisest! Oleme teie kõrval elu eri hetkedel– õnnitledes, tänades või lähedasest lahkudes. Aastaid oleme seisnud selle eest, et pakkuda klientidele kiiret ning viisakat teenindust ja tunnet, et nad on alati tagasi oodatud. Kõik meie floristid on aastatepikkuse töökogemusega ja annavad endast parima teie soovide täitmisel. Ootame teid külla! Lilled meilt – sest meie armastame lilli!

KIMBUD JA LILLESEADED Kimbud ja lilleseaded eri tähtpäevadeks. Sünnipäevad, juubelid, väljapeetud stiilis firmakimbud, töötajate õnnitlemine Lapse sünd, ema ja lapse kimbud, koolilõpetajale ja õpetajale ning palju muud.

LILLEKAUNISTUSED PULMADEKS Teeme pulmadeks kaunid lilleseadeid, mis ei jää märkamatuks. Pruudikimbud, peigmehe rinnanõelad, kaabude kaunistused, lilleneiude ja pruutneitside kimbud.

MATUSESEADED Avalda armastust ja lugupidamist lahkunule, et ärasaatmine oleks väärikas. Pärjad, kimbud, korvid, urnikaunistused, kirstukaanekaunistused, peielauaseaded Lindile kirjutamine kliendi etteantud teksti.

KAUNISTAME VAJALIKU OBJEKTI Muudame kaunistustega veelgi atraktiivsemaks peolauad, peoruumid, sõidukid ja palju muud.

VITRIINAKENDE KAUNISTAMINE Dekoratsiooniga rikastatud vitriinaken ei jää ühelegi möödakäijale kahe silma vahele. Muudame kaunistustega veelgi atraktiivsemaks peolauad, peoruumid, sõidukid ja palju muud.

TAIMEDE JA LILLEDE HOOLDUS Pakume aiataimede ja toalillede hooldust nii firmadele kui ka eraisikutele.

HALJASTUS JA AIAHOOLDUS Muuda aed hubaseks ja erine naabrist – saavuta meiega koostöös isikupärane tulemus.

KINGITUSTE PAKKIMINE Kingipakitoodetena pakume kinkepabereid, paelu, rosette, kingikotte ja karpe.

KULLERTEENUS Pakume lillede kohaletoimetamiseks kullerteenust üle kogu Eesti.

Vaata majaplaani