Port Arturis toimub laupäeval suur moe- ja ilupäev

Juba sel laupäeval toimuval Port Arturi moe- ja ilupäeval saab näha harukordset vaatepilti: moelaval astuvad modellina üles Eesti meistrid rannajalgpallis. Pärnu meestele on see paras uus väljakutse – liivaplatsilt catwalkile tulla.

Sel laupäeval, 8. oktoobril, toimub Port Arturi kaubanduskeskuses juba traditsiooniliseks saanud moe- ja ilupäev, mis tutvustab sügistrende ja pakub alanud hooajaks rohkelt inspiratsiooni. “Kuigi üritus on traditsiooniline, siis seekord on oodata hoopis erilist ja teistsugust moepäeva,” ütleb Port Arturi turundusspetsialist Kristi Tomingas. “Lisaks rannajalgpalluritele astub laval üles Eesti muusikamaastiku hetke kuumim nimi, aga kes see on, tahame jätta kõigile külastajatele üllatuseks. Tulge laupäeval kohale nautima tõeliselt head uut muusikat ja tutvuma sügiseste moetrendidega,” ütleb Tomingas. Ka moeshõude stilist on uus, seekord paneb moelavale komplektid kokku pärnakas Kirsi Altjõe. “Valisime Kirsi stilistiks seepärast, et pakkuda publikule vaheldust. Kirsi moeetendused on alati väga põnevad ning ta armastab piiridest välja minna ning kasutab modellidena hoopis tavalisi inimesi, mitte agentuuri modelle,” räägib Tomingas.

Port Arturi moe- ja ilupäeval on kavas kolm erinevat moeshõud, päeva juhib alati heatujuline Lenna Kuurmaa, esinevad All Starz tantsutüdrukud ja lastel teeb tuju heaks Pärnu nukuteater oma etendustega.
Avatud on Eesti lastemoe disainerite pop-up poed. Kohal on näiteks Pärnu oma tegijad Kleidi Kodu ning Kriips, Tallinnast tulevad satsiliste seelikute meister Froufrou ja mantlite-kleitide disainer Happy Bows. Viljandist tuleb oma loomingut tutvustama ja müüma ILM by Karin.

Port Arturi moe- ja ilupäev toimub sel laupäeval, 8. oktoobril. Moeshõud toimuvad Port Artur 2-s kell 13, kell 14 ja kell 17. Esineja astub üles kell 12 ja kell 15. Pärnu nukuteatri etendusi saab vaadata kell 13 ja kell 15 Port Artur 1-s. Üritus on kõigile tasuta.