Saadame Meie Mehed RIO Olümpiale!

Neljapäeval, 7. juulil, saab Pärnus Port Artur 2 kaubanduskeskuses näha erilist vaatepilti. Nimelt asuvad Rio olümpiamängude eel meie medalilootused Kaspar Taimsoo, Allar Raja, Andrei Jämsä ja Tõnu Endrekson hoopis uude rolli. Et meedia poolt pandud pingeid vaos hoida proovivad paaris neljapaadi sõudjad kätt hoopis ettekandjatena.

“Kui ei vea spordis, siis on vähemalt koht, kuhu tagasi oodatakse,” viskavad sõudjad isekeskis nalja. Neljapäeval seovad nad põlled ette ning asuvad Pärnu kesklinnas asuva populaarse kaubanduskeskuse Port Artur 2 söögikohas Portaal tööle ettekandjatena. Tööd mehed ei karda. Ka on see sõudjate kummardus oma poolehoidjatele – sõudjad on valmis teenima oma rahvast.

Samal päeval kell 12.30 avatakse Portaali kõrval Tartu Kõrgema Kunstikooli tudengite plakatite näitus, mis inspireeritud just sõudjatest ja spordist. “Kas pole võimas, et täna võid end Pärnust nii Riosse olümpiale kui ka Oxfordi ülikooli sõuda,” kommenteerib Viljo Vetik, Port Arturi juhatuse liige. “Oleme aastaid sõudjaid toetanud ja selle üritusega näitame veel kord, et meile pole niivõrd tähtis, kas nad tulevad tagasi medalitega või ilma, oleme oma meeste üle uhked! Nad on suureks inspiratsiooniks noortele, kes näevad, et väikelinna päritolu ei ole takistuseks maailmas läbilöömisel.”

Vaata lisaks: https://www.facebook.com/events/1789062907994788/